Reference

Značnou část našich klientů tvoří soukromé osoby a drobní živnostníci. Především jim děkujeme za dlouhodobou přízeň. V portfoliu našich zákazníků však nechybějí ani firmy a státní instituce. Obsluhujeme celý region Prahy a blízkého okolí.

Reference Servis Nissan Praha

Podívejte se také na zkušenosti a ohlasy našich zákazníků

Vybrané ohlasy zákazníků

Vstřícné jednání přejímajícího technika. Možná je ale potřeba zlepšit podmínky při čekání pro zákazníky. Oceňuju, že jsem si mohla prohlédnout všechny vyměněné díly a že mi všechno trpělivě vysvětlili.

—————————————

Jezdím k Vám dlouhodobě se svým autem (BMW E 46), protože vám důvěřuji. Navíc už u vás mohu platit kartou, což byla jediná věc, která mě mrzela. S díky Baudyšová

—————————————

Pozitivní je dodržení termínu i ceny, kterou jsem se dozvěděl předem. Super. Oceňuji, vedení evidence končící TK a připomenutí nutnosti obnovení telefonicky, nebo emailem.

—————————————

Při ceně, kterou jsme zaplatili za všechny opravy dohromady, mohlo být auto umyté. Bylo by to určitě bráno jako plusová položka.

—————————————

We are very glad that we have such honest and reliable guys working on our cars. Thank you!

—————————————

Jezdím sem dlouhodobě s Volvem XC90 a líbí se mi, že vidím vývoj a stálé zlepšování služeb. Zlepšil se výrazně vzhled příjmu, přibyly platební karty, počet zvedáků i mechaniků a pořád u vás platí rozumný poměr kvality a ceny. Pro mě je ale nejlepší ta rychlost.

—————————————

Dobrý den, máme Volkswagen Sharan z roku 2015. Můžete na to dělat servisní prohlídky?

Odpověď: Ano, děláme servisní i garanční prohlídky na Volkswageny. O záruku nepřijdete podle blokové výjimky, která platí v celé Evropské unii od roku 2003.

—————————————